تبلیغات
ویوا یوونتوس - مرجع خبری یووه - ایتوربه سومین خرید تابستانی یووه ؟
تبلیغات
http://setfa.net/images/9axzvidmgsacmo2lt0j.gif
نویسنده : Misagh MsV -تاریخ ارسال : 1393/04/7

http://setfa.net/images/2a3pxqichzi78rctg0o.jpg

پس از یک فصل قرضی در ورونا، مسئولان این تیم به نتیجه رسیدند تا از امکان خرید کامل او از پورتو که در قرارداد گنجانده شده بود، استفاده کنند و از ابتدای این تابستان ، او رسما متعلق به وروناست . 

عملکرد خوب ایتوربه ، توجه تیم های زیادی را به خود جلب کرده است . میلان و رم در بین این تیم ها هستند اما گزارشات جدید نشان می دهد ، در رقابت برای جذب ایتوربه ، یووه از حریفان پیش افتاده است .

به گزارش فوتبال ایتالیا ، گازتا دلو اسپرت و توتو اسپرت هر دو گزارش داده اند که بانوی پیر به توافق شخصی با ایتوربه رسیده است . مبلغ دستمزد سالانه او 1.5 میلیون یورو به همراه پاداش های اضافه تر خواهد بود . همچنین مدت قرارداد 5 ساله خواهد بود .

حال باید توافقی بین یووه و ورونا صورت گیرد . ورونا مبلغی حدود 30 میلیون یورو می خواهد ، در صورتی که یووه مایل است تا 15 میلیون یورو به صورت نقد پرداخت کند و مابقی قرارداد را به شکل بازیکن ارائه دهد . فابیو کوالیارلا جدی ترین گزینه برای ارائه است . دیگر گزینه های یوونتوس ، فدریکو پلوسو و سیمونه پادویین است.

به نظر می رسد شانس میلان برای جذب ایتوربه با مشکلاتی که بر سر روج کاکا ایجاد شده است کاهش یافته است .


موضوع : اخبار ، موضوع : نقل و انتقالات ،
برچسب : خوان مانوئل ایتوربه ، برچسب : هلاس ورونا ، برچسب : فابیو کوالیارلا ، برچسب : فدریکو پلوسو ، برچسب : سیمونه پادوئین ، برچسب : آث میلان ، برچسب : ریکاردو کاکا ،
ادامه مطلب - نظر