تبلیغات
ویوا یوونتوس - مرجع خبری یووه - پراندلی ترکیب را تغییر داد
تبلیغات
http://setfa.net/images/9axzvidmgsacmo2lt0j.gif
نویسنده : Misagh MsV -تاریخ ارسال : 1393/03/28
تغییرات در ترکیب آتزوری

رسانه های کشور ایتالیا مدعی شدند آتزوری برای مصاف جمعه شب برابر کاستاریکا به احتمال زیاد 3 تغییر را در ترکیب اصلی خود خواهد داشت.

با توجه به مصدومیت هایی که برای جی جی بوفون و متیو دی شیلیو رخ داد،چزاره پراندلی مجبور شد در مصاف با تیم ملی انگلستان تغییراتی را در ترکیب خود اعمال کند.این تغییرات استفاده از آرایش 4-1-4-1،حضور سیریگو در درون دروازه و حضور جورجو کیه لینی در سمت چپ خط دفاعی بود.

طبق اخبار مخابره شده از اردوی آتزوری متئو دارمیان مدافع کناری تیم تورینو که در بازی با انگلستان عملکردی فوق العاده داشت به احتمال زیاد روانه سمت چپ خط دفاعی و جایگزین کیه لینی می شود.آباته در سمت راست خط دفاعی جایگزین او شده و کیه لینی هم به قلب دفاع منتقل می شود.به احتمال زیاد لئوناردو بونوچی مدافعی که در بازی برابر انگلستان فرصت حضور در میدان را نیافت او را در آخرین نقطه دفاعی یاری خواهد کرد و جایگزین پالتای متزلزل می شود.

مارکو وراتی دیگر هافبک ایتالیاست که به احتمال زیاد در ترکیب 11 نفره ابتدایی تیم حضور نخواهد داشت.وراتی به تازگی بیماری آنفولانزا را پشت سر گذاشته و در مصاف با انگلستان هم عملکرد چشمگیری نداشت و به احتمال زیاد تیاگو موتا هم تیمی او در باشگاه PSG جایگزینش می شود.

ترکیب احتمال آتزوری :

سیریگو،کیه لینی،بونوچی،آباته،دارمیان،دروسی،کاندروا،تیاگو موتا،پیرلو،مارکیزیو،بالوتلی


موضوع : اخبار ،

ادامه مطلب - نظر