تبلیغات
ویوا یوونتوس - مرجع خبری یووه - پیرلو : برای قهرمانی می جنگیم
تبلیغات
http://setfa.net/images/9axzvidmgsacmo2lt0j.gif
نویسنده : امیر سالار رضازاده -تاریخ ارسال : 1393/03/23

آندره آ پیرلو ستاره خط میانی یوونتوس و ایتالیا که از بازیکنان تعیین کننده آتزوری در جام جهانی خواهد بود در مورد آینده خود و جام جهانی پیش رو گفـت .

" من پس از جام جهانی از فوتبال ملی خداحافظی می کنم ، البته اگر حس کنم نیازی به من نیست "

" من شرایط را بررسی می کنم و دوست دارم که بهترین تصمیم را بگیرم ، نمی خواهم اشتباه کنم و هنوز هم در حال فکر در مورد خداحافظی هستم "

" فکر می کنم که توانستم دستاوردهای خوبی را در ایتالیا داشته باشم ، فرصت بازی در تیم ملی اندک و شرایط برای بسیاری سخت است. فکر می کنم باید فرصت را به نسلی جدید داد تا بتوانند بازی کنند "

" اگر تیم ملی برای بازی کردن به من نیاز داشته باشد من با تمام وجود پس از جام جهانی هم بازی می کنم ، اما اگر پس از بازگشت فرصت بازی پیدا نکنم و بر روی نیمکت باشم مطمئنا عصبانی خواهم شد ! "

" فکر می کنم باید بیشتر فکر کنم تا تصمیم خوبی بگیرم ، اما شرایط من پس از این مسابقات مهم است و باید ببینم تا چه حد آماده هستم و توان دارم "

" ما باید نقاط ضعفمان را پوشش دهیم ، باید ببینیم که در بازی های پیش از چه نقاطی دچار مشکل شدیم و آن را رفع کنیم . فکر می کنم که حالا وضعیت در دفاع و حمله بسیار بهتر است "

" اما خط حمله هم مهم است ، گل زدن مهاجمین مهم است و زمانی که تیم آمادگی و نظم داشته باشد مهاجم می تواند کار را راحت تر انجام دهد "

" می خواهیم عملکردی خوب داشته باشیم ، باید در بازی اول خوب کار کنیم و شروع مناسبی داشته باشیم. باید با دقت با انگلیس روبرو شویم زیرا نسل آن ها دچار تغییراتی شده و بازیکنان سرعتی و جوانی را در اختیار دارند "

" ما با تمام توان برابر انگلیس بازی خواهیم کرد ، زیرا همیشه بازی خوبی برابر این تیم انجام دادیم . آیا ایتالیا می‌تواند قهرمان جام‌جهانی شود ؟ بله، مطمئنا. تنها هدف ما برای شرکت در این مسابقات همین است و به شخصه زمانی که بازی می کنم تنها همین هدف را دارم "

" من مشکلی در ایتالیا نمی بینم . به چیزی کم قانع نیستم و هرگز هدفی جز قهرمانی و رسیدن به مرحله پایانی نداریم . ما تنها به قهرمانی فکر می کنیم و می خواهیم به آن برسیم ، توجه ای به صحبت هایی که می شود نداریم و تیمی جنگنده و پرتلاش خواهیم بود "


موضوع : اخبار ،
برچسب : آندرا پیرلو ،
ادامه مطلب - نظر